Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

omegle türkiye

admin tarafından 12 ay önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
Omegle Chat, Omegle, Omegle Turkiye

Bugün sizlere kameralı ve görüntülü arkadaşlık siteleri üzerine hizmet veren Türk ve yabancı web siteler den biraz söz etmeye çalışcam. Rusya’nın en yaygın ve popüler milyonlarca insan’ın giriş yaptığı eğlence ve arkadaşlık sitesi olan chatroulette alternatifi olarak hizmet veren omegle sitesi hakkında biraz kullanıcılarımızı bilgilendirmek istiyorum.

Eskisi gibi yazılı Java destekli text görünümündeki sitelere olan rekabetin son zamanda iyicene öldüğü ve daha çok kullanıcıların görüntülü ve sesli kameralı web sitelere yönelmesi gözle görülür şekil de artmaktadır. Bunların başında yapancı siteler gelmektedir. Rusya’nın chatroulette sitesi son Zaman da bir çok kişini giriş yaptığı bu site genellikle yapabncılara özel bir şekil de hizmet vermektedir.

Chatroulette alternatifi olarak hizmet veren bir diğer site ise omegle.com sitesidir. Bu site yabancı ve ingilizce bir site oluğ Google translate sayesinde çoklu dil secebilme seceneği ile son zamanda binlerce kişinin giriş yaptığı bir eğlence ve arkadaşlık sitesidir. Şunu söylemeden ve belirtmeden gecemicem omegle ve chatroulette tarzındaki siteler genelikle yetişkinler içindir. Çünkü bu sitelere girişte karşınıza binbir çeşit uygunsuz görüntüler çıkabilir. Zaten bu sitelere 16 ila 18 yaşları altındaki kullanıcıların giriş yapması yasaklanmıştır.

Omegle sitesinin resmi web Portal ve arkadaşlık sitenin gercek adresi  omegle.com sitesidir. Bu siteye girişte sizlere text yazılı ve Video kameralı görüntülü seceneklerden sizlere Uygun olanı seçmenizi ve start a Chat chat’e başlamnızı önermektedir. Sizler de bu siteler de olan bitene bakmak için kendinize bir kullanıcı lakab alarak omegle yada chatroulette sitesine giriş yapabilirsiniz. Kameralı ve görüntülü eğlence odalarında sizlerde eğlenmek için kendinize bir adet web Kamera ve sesli konuşma yapabilmeniz için bir adet mikrofonunuzun olması gereklidir. Burada rast gele karşınıza çıkan görüntülerle muhabbet edebilirsiniz, uygunuz web cam acan kullanıcıların camlarını engelliyebilir, bir başka kullanıcının görüntüsün geçiş yapabilirsiniz. Eğlence ve komik figüran görüntülerin yer aldığı bu siteler genellikle yetişkinlere özel bir şekil de açılmıştır. Omegle Türkiye üzerinde hizmet veren yazılı diğer web sitelerden bazılarının isimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Omegle ve chatroulette alternatifi olarak aşağıdaki yazılı siteleri de ziyaret edebilirsiniz.

Türk kullanıcıların artık Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerin yanında omegle ve chatroulette tarzında yabancı web sitelere son zamanda daha çok giriş yapmaktadırlar. Bu siteler de kendilerine yeni bir kız yada erkek arkadaş arıyan siz değerli misafirlerimiz için omegle ve chatroulette üyelik yada herhangi bir ücret ödemeden üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de tamamen Google Chrome yada Mozilla Firefox eklentilerini kullanarak bu sitelere sizler de kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Sizlerde diğer yabancı kişilerle aynı anda web kameranızı acabilir karşılıklı bir şekil de Google translate sayesinde el kol  işaretleri yada varsa ingilizce dil bilginizi geliştirip pratik yapabilirsiniz. Ama bu salonlarda Türk odalarıda mevcut Türklerle de görüntülü web kamerada bire bir özel bir şekil de görüşebilirsiniz. Sadece Türkiye’den değil bütün yabancı ülkelerden giriş yapan kullanıcılarla sizler de toplu bir şekil de görüşebilir, birbirinize Skype yada Telefon numarası Facebook Skype whatsapp gibi bilgilerinizi verebilir, ileriye dönük güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu tarz cam sohbet hizmeti veren chatroulette ve omegle odalarında uygunsuz görüntü acan kullanıcılar şikayetler sonucu siteden İp numaraları banlanarak siteden uzaklaştırma cezası alırlar. Sizler de omegle chatroulette sitelerine bir göz atmak istiyorsanız;

Yukarıdaki sitelerden birine tıklayarak sizler de kendinize özgün yeni arkadaşlıklar bulabilirsiniz. Bu sitelere girişte merak ettiğiniz kafanıza takılan başka sorular varsa bu sizlerle paylaşmış olduğumuz yazımızın altında sizler de bizimle bilgilerinizi ve merak ettiğiniz omegle ve chatroulette ile ilgili sorularınızı burada bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Omegle Türkiye
22 Şubat 2019
Omegla Mobil
22 Şubat 2019
Omegla Türkiye
22 Şubat 2019
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2
ome tv Omegle Türkiye son dakika haberler omegle